Prindi 
Icon

22.pühapäev peale nelipüha (43) 19.10.-25.10.2015 (13)

Mihhaolovskoje

Armas Võru Elupuu kogudus! Jumal on hea ja tema armastus kestab!Armastust saab edasi anda oma sõnade ja tegudega.On rõõm et saime taas kogeda rõõmu koguduse heategevusmüügil inimeste teenimisel ja kes kaasa aitas,  ka toidupanga kampaanial. Kaspars Lätimaalt teenis rõõmuga erihooldeteenuste keskuses ja noortekal oma ülistusega.
Tänan kõiki eestpalvete eest, mida kogesime koos Taneliga Petseri-ja Pihkvamaal reisides.Minu vähemalt kahekümneaastane unistus täitus, käies neis piirkondades palvetades ja Jeesust otsides Meie kirikki Võrus on ju Uue ja Petseri tänava nurgal. Kogesime iga tund sel reisil Jumala juhtimist ja armu, mille suurusest alles püüame aru saada. Viisime edasi teie tervitused, palvetasime koos sõprade ja kogesime imelist Püha Vaimu ligiolu. Südamete ühendus, mis sündis, ületab meie arusaamisevõime. Eestlasi võetakse seal vastu väga hästi. Meid oodati seal väga ja igal sammul sai kinnituse see imeline tõsiasi, et Jumal oli kohtumised juba ette ära korraldanud. Imeilusad paigad sealses piirkonnas kutsuvad tagasi. Minu edasiantud tervitus pühapäeval oli: oleme piire ületamas ja armastuse sildu rajamas Jeesuse eeskujul.Avades südame Kristusele, saame vabaks ja rõõmsaks, andes ära oma koormad ja võttes vastu rõõmu vabaduse läbi, mis tuleb Issandalt.Tänu olgu Jumalale! Olen rõõmus, et meie koguduses on naiste ja juhtide tuumikväikegrupp käima läinud.Palvetame meestgrupi käivitamise pärast.

Thea jutlustas pühapäeval tervenemise olulisusest, mis toimub tervendavas palveosaduses.Sel nädalal keskendume suhete teemadele.Rivo Rajandu Tartu kogudusest Telk jagab noortekal sel teemal.Pühapäeval ootame külla Jaana Eskorit teenima evangeelse muusika ja sõnaga.
Pastor Kaupo Kant

Esmaspäeval 19.10.

kell 19.00-21.00 koguduse juhatuse koosolek

 Kolmapäeval 21.10

kell 10.00 palvekoosolek.Pärast palvekoosolekut vestlused pastoriga(soovitav on aeg kokku leppida).
Naiste osadusgrupp (juhivad Aina ja Juta)
Neljapäeval 22.10

kell 19.00 Noorteõhtu koos külalisega: Rivo Rajanduga(Tartu kogudus Telk).Teemaks suhted.

Pühapäeval 25.10

kell 11.00 Jumalateenistus.Juhatab Juta Laarmaa. Muusika ja sõnaga teenib külalisena Jaana Eskor.Kõik on oodatud!
Eestpalves:
EMK Sakussaare kogudus
Riik palvekalendris: Singapur  http://www.operationworld.org/country/sing/owtext.html

Märksõnad: Teenistused, Jumalateenistused

Welcome 200GBP Bonus at William Hill here.