Prindi 
Icon

21.pühapäev peale nelipüha (42) 12.10.-18.10.2015 (12)

Kaspars Ezerins

 

Tuli tuli Kuressaarese pastori Rando Metsamaa jutluse kaudu (tegelikult ju Pühalt Vaimult) sütitas meid enam nägema, kuidas saame koos õppida rohkem Jumalat ja kaasinimesi armastama. Jumal hoolib ka kõige vähemast ja kaugemal olevast.
Jumala rahu ja ülistuse vaim on meie keskel ka siis kui ümberringi on vaimne mäss ja torm. Jumala rõõmuvaim on tulnud avatud südametele, et neid kanda läbi elu olukordadest ja kinnitada. Jumal õpetab meid armastama ja endaga toime tulema, kui oleme valmis alandlikult õppima. 

Aga...armastus seab olulisi piire ja nende seadmine toob tegelikult sisemise vabaduse ning juhib rõõmu allikatele. Kui otsustan, et ma ei luba end hingevaenlasel rohkem kiusata ja alistun Jumalale ja seisan vastu hingevaenlasele, siis ta põgeneb.
vt Jk 4:7 Alistuge siis Jumalale! Pange vastu kuradile, siis ta põgeneb teie juurest.

See vabanemise rõõm paljuneb, kui annad seda edasi teenides, palvetades ja julgustades. Mõistes, et me igaüks oleme unikaalseks loodud Jumala poolt, annab julguse ollagi see, kelleks me oleme loodud. Me saame kõik oma probleemid ja murtuse kui katkise savikruusi tuua Jeesuse risti alla, et seda sinna jätta.Siis saame tõelise rõõmu, mille toob Issand! Tervenemine toimub oma murtuse ja teiste probleemide( mille kaassõltlased me nii tihti oleme) üleandmises ja alandlikus tänulikkuses:"See on see mis Jeesus teeb!" Otsusta, ma annan selle.(nimeta see...)üle Jeesuse risti alla...

...

Sel neljapäeval on just noored on oodatud kaasa ülistama koos Kaspar Ezerinsiga , kes on võitud ülistusõpetaja Lätist.Ta tahab ka kaasa teenida Võru erihooldeteenuste keskuses sõna ja lauluga koos nendega kallite klientidega, kes on meie südames olnud vähemalt juba üle kümne aasta.

Meie sellenädalasel heategevusmüügil palvetame taas iga osaleva inimese ja ka iga ka vahendatud eseme pärast, et see võiks olla rõõmu märk igasse vastuvõtvasse kodusse.Jeesuse armastus on kogetav väga praktilisel viisil. Kutsun ka osaleme sellenädalasel Toidupanga kampaanial, et midagi head tehes rõõmu paljundada.Meie hõimurahvad on nii hinnalised, et väärivad palju rohkem tundmaõppimist hõimupäevade raames.

Esmaspäeval 12.10

Tiimi õppereis Tartu Palvekliinikusse.

Teisipäeval 13.10

kell 08.30 hommikupalve
kell 14.00-19.00 heategevusmüük

Kolmapäeval 14.10

kell 10.00 palvekoosolek.Pärast palvekoosolekut vestlused pastoriga(soovitav on aeg kokku leppida).
Naiste osadusgrupp (juhivad Aina ja Juta)
kell 12.00-15.00 heategevusmüük
Neljapäeval 15.10

kell 08.30 hommikupalve
kell 19.00 Noorte ülistuskoos Kaspars Ezerinšiga

Reedel 16.10 ja laupäeval 17.10

 

Toidupanga toidukogumispäevad reedel ja laupäeval 16-17 oktoober. Vaata ka http://osale.toidupank.ee/

Laupäeval 15.10 Hõimupäev

Mõtleme ja palvetame oma hõimusõprade pärast.Õppigem neid rohkem tundma ja armastama.

 Pühapäeval 18.10

kell 11.00 Jumalateenistus.Jutlustab ja juhatab Thea Kant.Kõik on oodatud!
Eestpalves:

Misjonitöö soome-ugri rahvaste seas
Udmurdid, handid, marid jt
Põgenikud, päästmata inimesed, noored kasvavad kristlased ja need, kes sisimas võitlevad oma murtuse ja kaassõltuvuste üleandmisega Jeesusele.

Riik palvekalendris: Samoa http://www.operationworld.org/country/samo/owtext.html

Märksõnad: Teenistused, Jumalateenistused

Welcome 200GBP Bonus at William Hill here.