Prindi 
Icon

19.pühapäev peale nelipüha (40) 28.09.-04.10.2015 (10)

tree-planted-by-stream

Tänan  Jumalat erilise nädalavahetuse  eest Tallinnas, kus olime koos sadade metodisti kiriku inimestega üle Skandinaavia,Baltimaade ja Venemaa, kui toimus koguduste arengu kool!Ülekandeid saab vaadata http://www.metodistikirik.ee/.

Tänan meie koguduse palvetiimi pühendunud eriliselt võitud teenimise eest seal konverentsil! Lisaks visoonisõnumitele piiskoppidelt jt.saime julgustada oma Võru palvemeeskonna poolt ka erinevalt maadelt juhte pühendama enam oma elusid Jeesusele ja olema täidetud lootus, rõõmu ja julgusega minna vastu väljakutsele: olema jüngrid ja aitame teisi selleks kasvada.
Nagu Thea ka pühapäeval jutlustas,Võru kogudus kasvagu andestamises ja üksteisemõistmises, mis on armastuse alus.Meie eesmärk on kasvada Jeesuse eeskuju järgides ja aidata meie ligimestel meie ümber teha sedasama.Tahame liikuda palvetava ja väikegruppides kasvava koguduse poole.
Sel nädalal on erakorraline heategevusmüük Võru Toidupanga toetuseks 30.09.
Sel nädalal on toimub ka meie koguduse esimene aastapäev peale uue kirikuosa valmimist.Kõik on oodatud kiitma Jumalat Tema jätkuvate imede eest! Ootame jutlustama meie sõpruskoguduste värsket pastorit Rando Metsamaad Kuressaarest ja teisi armsaid sõpru.

Teisipäeval 29 .09

kell 08.30 hommikupalve

Kolmapäeval 30.09

kell 10.00 palvekoosolek.Pärast palvekoosolekut vestlused pastoriga(soovitav on aeg kokku leppida).
kell 14.00-18.00 ERAKORRALINE sügisene heategevusmüük Võru Toidupanga toetuseks.

Neljapäeval 01.10

kell 08.30 hommikupalve
kell 18.30 Noorteõhtu.

Pühapäeval 04.10

kell 11.00 Koguduse 21.aastapäeva jumalateenistus.Jutlustab Rando Metsamaa EMK Kuressaare kogudusest ja juhatab Kaupo Kant.Sõbrad Põhja-Eestist teenivad ülistuse je tervitustega.Kõik on oodatud!

Eestpalves:
EMK kaplanid kaitseväes ja kinnipidamiskohtades
Põgenikud Euroopas ja mujal.
Riik palvekalendris: Filippiinid  http://www.operationworld.org/country/phil/owtext.html

Märksõnad: Teenistused, Jumalateenistused

Welcome 200GBP Bonus at William Hill here.